keskiviikkona, marraskuuta 12, 2008

Küsitluste kokkuvõtted!

Selgus, et parim viis naisele armastust avaldada on teha autorehvidest suur ja võimas lõke. Võga õige! need, kes arvasid, et tuleb osta lilli, vastasid valesti, sest mõelge ise -no mis pingutust või armastust nõuab putkast lillede ostmine? Mitte mingit!!! Iga loll võib lilli osta. Nii, et need, kes valisid lilled, mõelge oma valikud uuesti läbi. Armastus pole lörtsimiseks!

Paistab, et spordialadest on kõige piinlikum tegeleda kummikuviske ja naisekandmisega. Kohe peaaegu sama mark on harrastada poksi. Kulturism, orienteerumine, kepikõnd ja sumomaadlus on häbiväärsuselt vaid 1/3 kummikuviskamisega võrreldes. Jätame siis meelde!

Presidendina eelistavad eestlased seitse korda enam korrupanti, kui naist, mustanahalist või venelast. Invaliidist lahutatud homoseksualisti ei soovita aga üldse. Nii et on veel tolereerimises arenguruumi, eks?

Imelikult kombel väidavad kõik, et kulutaksid 100 000 krooni oma vanemate aitamisele. Ülejäänud mainimisväärsed valikud olid reisimine ja pangalaenu lühendamine. No ma ei tea...- mingid oivikud olete või?

Ei kommentteja: